Şarkılara konu olan ve yaz denince akla ilk gelen tatil merkezlerinden biri olan Bodrum, sadece güzel denizi için değil, eğlence dolu gece hayatı için de en çok tercih edilen yazlık beldelerden bir tanesidir.

Son yıllarda Bodrum’da baş döndürücü bir mekan hareketliliği yaşanmış ve birçok İstanbul restoran markası yazlık açmıştı. Bu yeni mekanların birçoğu Yalıkavak’da açılırken, kısa sezona uygun olacak şekilde tasarlandıları gözleniyor. Bodrum merkez ve Bitez ise yaz-kış hizmet veren mekanlara ev sahipliği yapıyor bizde bu yüzden lokasyonumuzu Bodrum Merkez ila Bitez arasında açmaya karar verdik. Daha önce İstanbul’da, Çeşme’de ve Paris’de adından söz ettiren markamız 2024 yaz sezonuna sektörde tanınan işletme kadrosu ve muhteşem konser takvimiyle Bodrum’u dahil etmek istiyor…Burası da diğer Bihter şubeleri gibi ye–iç–eğlen tarzıyla yeni nesil konsept eğlence tarzını yansıtıyor.

Türkiye’nin en popüler destinasyon bölgelerinden biri olan Bodrum’da yemek yemek ayrı bir keyif vericidir. Çünkü Bodrum yeme içme kültürü bakımından oldukça zengin bir bölgedir. Mekanımızda Türk mutfağına ait bir çok lezzete ulaşabilirken, Ege’nin leziz mi leziz mezelerinden tadarken çok eğlenecekseniz…

Sezon boyunca Her akşam 20:00 – 02:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz…

Bihter Show ekibi tarafından hazırlanan dans koreografileri ve oryantal, zenne show ile misafirlere görsel şölen sunuyor…

Mekanımız sadece rezervasyon ile hizmet vermektedir, Rezervasyonlarınızda kadın erkek dağılımına özen gösterdiğimizi hatırlatmak isteriz.

İyi tatiller 🙂